Single Page Site (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Homepage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Tag
oc: Etiqueta

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Menu
oc: Menú

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: configure
oc: configurar

en: Up
oc: Naut

en: Down
oc: Bas

en: Your settings have been saved.
oc: Vòstras preferéncias han estat enregistradas.
