Single Page Site (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Homepage
el: Ιστοσελίδα

en: Tag
el: Ετικέτα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Menu
el: Μενού

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: configure
el: ρύθμιση

en: Up
el: Επάνω

en: Down
el: Κάτω

en: Your settings have been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας αποθηκεύτηκαν.
