Single Page Site (8.x-1.5) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Homepage
is: Heimasíða

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Menu
is: Valmynd

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: configure
is: stilla

en: Up
is: Upp

en: Down
is: Niður

en: Your settings have been saved.
is: Stillingar þínar hafa verið vistaðar.
