Single Page Site (8.x-1.5) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Homepage
ku: ماڵپەڕ

en: Tag
ku: تاگ

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: configure
ku: سازبکە

en: Up
ku: سەرەوە

en: Down
ku: خوارەوە
