Single Page Site (8.x-1.5) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Homepage
af: Tuisblad

en: Tag
af: Etiket

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: configure
af: verstel
