Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Weather
cs: Počasí

en: Block
cs: Blok

en: City
cs: Město

en: English
cs: Anglicky

en: Polish
cs: Polsky

en: Russian
cs: Rusky

en: Ukrainian
cs: Ukrajinsky
