Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Block
oc: Blòt

en: City
oc: Vila

en: English
oc: Anglés

en: Polish
oc: Polonés

en: Russian
oc: Rus

en: Ukrainian
oc: Ucraïnian
