Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Weather
es: Tiempo

en: Block
es: Bloque

en: City
es: Ciudad

en: English
es: Inglés

en: Polish
es: Polaco

en: Russian
es: Ruso

en: Ukrainian
es: Ucraniano
