Sinoptik Weather (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Block
eo: Bloko

en: City
eo: Urbo

en: English
eo: Angla

en: Polish
eo: Pola

en: Russian
eo: Rusa

en: Ukrainian
eo: Ukraina
