Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Country
eo: Lando

en: City
eo: Urbo

en: United States
eo: Usono
