Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Country
eu: Herria

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: State
eu: Egoera

en: United States
eu: Estatu Batuak

en: Clear
eu: Garbitu

en: Finish
eu: Amaitu
