Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Country
fi: Maa

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: State
fi: Tila

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: United States
fi: Yhdysvallat

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Finish
fi: Valmis
