Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Country
ro: Țară

en: State
ro: Status

en: City
ro: Oraş/Sector

en: United States
ro: Statele Unite

en: Clear
ro: Elimină
