Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: United States
bo: ཨ་རི།

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Finish
bo: མཇུག་རྫོགས
