Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Country
el: Χώρα

en: State
el: Κατάσταση

en: City
el: Πόλη

en: United States
el: Ηνωμένες Πολιτείες της Αμερικής

en: Clear
el: Καθαρισμός
