Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Country
et: Riik

en: State
et: Olek

en: City
et: Linn

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: Clear
et: Tühjenda

en: Finish
et: Valmis
