Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Country
gl: País

en: State
gl: Estado

en: United States
gl: Estados Unidos

en: Street Address
gl: Enderezo

en: Clear
gl: Limpar
