Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Próximo

en: Country
pt: País

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: State
pt: Estado

en: Phone Number
pt: Número do Telefone

en: First Name
pt: Nome

en: Last Name
pt: Sobrenome

en: City
pt: Cidade

en: United States
pt: Estados Unidos

en: Street Address
pt: Endereço

en: Clear
pt: Limpar

en: Credit Card Number
pt: Número do cartão de crédito

en: Finish
pt: Finalizar

en: Save and Continue
pt: Salvar e Continuar

en: Additional Info
pt: Informação adicional
