Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Country
te: దేశం

en: State
te: రాష్ట్రం

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: City
te: నగరం

en: United States
te: అమెరికా సంయుక్త రాష్ట్రాలు

en: Street Address
te: వీధి
