Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta3) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: Expiration Date
kn: ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವ ದಿನಾಂಕ

en: United States
kn: ಯುನೈಟೆಡ್ ಸ್ಟೇಟ್ಸ್

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Date of Birth
kn: ಹುಟ್ಟಿದ ದಿನಾಂಕ

en: Finish
kn: ಮುಗಿಸು

en: Save and Continue
kn: ಉಳಿಸು ಮತ್ತು ಮುಂದುವರಿಸು
