Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Country
lt: Šalis

en: State
lt: Etapas

en: City
lt: Miestas

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: Clear
lt: Išvalyti
