Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Country
sv: Land

en: Email Address
sv: E-postadress

en: State
sv: Läge

en: City
sv: Stad

en: United States
sv: Förenta Staterna

en: Street Address
sv: Gatuadress

en: Clear
sv: Rensa

en: Credit Card Number
sv: Kontokortsnummer

en: Finish
sv: Slutför
