Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta3) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Country
uk: Країна

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: State
uk: Стан

en: Zip Code
uk: Поштовий індекс

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Expiration Date
uk: Термін Придатності

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: City
uk: Місто

en: United States
uk: США

en: Street Address
uk: Вулиця

en: Clear
uk: Очистка

en: Credit Card Number
uk: Номер кредитної картки

en: Date of Birth
uk: Дата народження

en: Finish
uk: Завершити

en: Middle Name
uk: По-батькові

en: Save and Continue
uk: Зберегти та продовжити

en: Home Address
uk: Домашня адреса

en: Additional Info
uk: Додаткові відомості
