Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta4) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Country
ca: País

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: State
ca: Estat

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: United States
ca: Estats Units

en: Clear
ca: Neteja

en: Finish
ca: Acaba
