Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta4) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Country
fr: Pays

en: Email Address
fr: Adresse de courriel

en: State
fr: État

en: Zip Code
fr: Code postal

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: Expiration Date
fr: Date d'expiration

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: City
fr: Ville

en: United States
fr: États-Unis

en: Street Address
fr: Rue

en: Clear
fr: Vider

en: Credit Card Number
fr: Numéro de carte bancaire

en: Finish
fr: Finir

en: Save and Continue
fr: Sauvegarder et continuer

en: -select-
fr: -sélectionner-
