Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta4) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Country
hi: देश

en: State
hi: अवस्था

en: Expiration Date
hi: समाप्ति तिथि

en: United States
hi: संयुक्त राज्य अमेरिका

en: Clear
hi: साफ़ करें
