Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta4) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Country
oc: País

en: State
oc: Estat

en: Expiration Date
oc: Data d'expiracion

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: City
oc: Vila

en: United States
oc: Estats Units d'America

en: Clear
oc: Escafar

en: Finish
oc: Finir
