Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta5) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Country
be: Краіна

en: United States
be: ЗША

en: Finish
be: Скончана
