Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta5) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Country
cs: Země

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: State
cs: Stav

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: City
cs: Město

en: United States
cs: Spojené státy

en: Clear
cs: Vymazat
