Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta5) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Country
hr: Država

en: State
hr: Država

en: Last Name
hr: Prezime

en: United States
hr: SAD

en: Clear
hr: Očisti
