Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta5) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Finish
my: ပြီးပြီ
