Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta5) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Country
nl: Land

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: State
nl: Status

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Expiration Date
nl: Vervaldatum

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: City
nl: Plaats

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: Street Address
nl: Straat & huisnummer/bus

en: Clear
nl: Wissen

en: Credit Card Number
nl: Credit Card-nummer

en: Date of Birth
nl: Geboortedatum

en: Finish
nl: Voltooien

en: Save and Continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Additional Info
nl: Bijkomende info
