Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta5) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Seguinte

en: Country
pt: País

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: State
pt: Estado

en: Zip Code
pt: Código Postal

en: Expiration Date
pt: Data de expiração

en: First Name
pt: Primeiro Nome

en: Last Name
pt: Último Nome

en: City
pt: Município/Concelho

en: United States
pt: Estados Unidos

en: Street Address
pt: Morada

en: Clear
pt: Limpar

en: Credit Card Number
pt: Número do Cartão de Crédito

en: Finish
pt: Finalizar
