Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta5) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Country
ru: Страна

en: State
ru: Состояние

en: Zip Code
ru: Почтовый индекс

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: City
ru: Город

en: United States
ru: Соединённые Штаты Америки

en: Street Address
ru: Адрес улицы

en: Clear
ru: Очистить

en: Credit Card Number
ru: Номер кредитной карты

en: Finish
ru: Готово

en: Middle Name
ru: Отчество

en: Additional Info
ru: Дополнительная информация
