Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta6) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: Country
es: País

en: Email Address
es: Dirección de correo electrónico

en: State
es: Estado

en: Phone Number
es: Número de teléfono

en: Expiration Date
es: Fecha de vencimiento

en: First Name
es: Nombre

en: Last Name
es: Apellidos

en: City
es: Ciudad

en: United States
es: Estados Unidos

en: Street Address
es: Calle

en: Clear
es: Limpiar

en: Credit Card Number
es: Número de tarjeta de crédito

en: Date of Birth
es: Fecha de nacimiento

en: Finish
es: Terminar

en: Middle Name
es: Segundo Nombre

en: E-mail sent from @site-name
es: E-mail enviado desde @site-nombre
