Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta6) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Country
is: Land

en: Email Address
is: Netfang

en: State
is: Fylki

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg

en: United States
is: Bandaríkin

en: Clear
is: Hreinsa
