Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta6) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: Country
it: Paese

en: Email Address
it: Indirizzo e-mail

en: State
it: Stato

en: Expiration Date
it: Data scadenza

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: City
it: Città

en: United States
it: Stati Uniti

en: Clear
it: Cancella

en: Finish
it: Termina
