Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta6) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Country
pl: Państwo

en: Email Address
pl: Adres Email

en: State
pl: Stan

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Expiration Date
pl: Termin wygaśnięcia

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Date of Birth
pl: Data urodzenia

en: Finish
pl: Zakończ

en: Save and Continue
pl: Zapisz i kontynuuj
