Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta6) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Country
th: ประเทศ

en: State
th: รัฐ

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: City
th: จังหวัด

en: Finish
th: ส่งข้อสอบ

en: Additional Info
th: ข้อมูลเพิ่มเติม
