Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta7) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Country
cy: Gwlad

en: City
cy: Tref

en: United States
cy: Unol Daleithiau

en: Clear
cy: Clir
