Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta7) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Country
da: Land

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: State
da: Status

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Expiration Date
da: Udløbsdato

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: City
da: By

en: United States
da: USA

en: Street Address
da: Adresse

en: Clear
da: Ryd

en: Credit Card Number
da: Kreditkortnummer

en: Finish
da: Afslut
