Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta7) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: Country
de: Land

en: Email Address
de: E-Mail-Adresse

en: State
de: Status

en: Zip Code
de: Postleitzahl

en: Phone Number
de: Telefonnummer

en: Expiration Date
de: Ablaufdatum

en: First Name
de: Vorname

en: Last Name
de: Nachname

en: City
de: Stadt

en: United States
de: Vereinigte Staaten

en: Street Address
de: Straße und Hausnummer

en: Clear
de: Leeren

en: Credit Card Number
de: Kreditkartennummer

en: Date of Birth
de: Geburtsdatum

en: Finish
de: Abschließen

en: Middle Name
de: Zweiter Vorname

en: Home Address
de: Privatadresse

en: Additional Info
de: Weitere Informationen

en: -select-
de: -auswählen-
