Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta7) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Country
hu: Ország

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: State
hu: Állapot

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Expiration Date
hu: Lejárat dátuma

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: City
hu: Város

en: United States
hu: Egyesült Államok

en: Street Address
hu: Utca cím

en: Clear
hu: Törlés

en: Credit Card Number
hu: Hitelkártya szám

en: Finish
hu: Befejezés

en: Middle Name
hu: Középső név

en: Save and Continue
hu: Mentés és folytatás
