Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta7) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Country
id: Negara

en: State
id: Status

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: City
id: Kota

en: United States
id: Amerika Serikat

en: Clear
id: Bersihkan

en: Finish
id: Selesai
