Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta7) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Country
ja: 国

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: State
ja: 状態

en: Last Name
ja: 姓

en: City
ja: 市区町村

en: United States
ja: 米国

en: Clear
ja: クリアー

en: Finish
ja: 終了
