Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta7) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Country
sk: Krajina

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: State
sk: Stav

en: Zip Code
sk: PSČ

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: United States
sk: Spojené štáty

en: Clear
sk: Vyčistiť
