Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta7) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Country
tr: Ülke

en: State
tr: Durum

en: Zip Code
tr: Posta Kodu

en: Phone Number
tr: Telefon

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: City
tr: Şehir

en: United States
tr: Amerika Birleşik Devletleri

en: Street Address
tr: Adres

en: Clear
tr: Temizle

en: Finish
tr: Bitir
