Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta7) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Country
vi: Quốc gia

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: State
vi: Bang

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: Expiration Date
vi: Ngày hết hạn

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ

en: City
vi: Thành phố

en: Street Address
vi: Địa chỉ đường phố

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Credit Card Number
vi: Số Thẻ Tín Dụng

en: Date of Birth
vi: Ngày sinh

en: Finish
vi: Hoàn thành

en: Home Address
vi: Địa chỉ nhà
