Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta8) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Country
ar: الدولة

en: State
ar: الحالة

en: United States
ar: الولايات المتحدة الأمريكية

en: Clear
ar: مسح

en: Finish
ar: إنهاء
