Sirsi Get-A-Card (1.0.0-beta8) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Country
fa: کشور

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: State
fa: وضعیت

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Expiration Date
fa: تاریخ انقضا

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: City
fa: شهر

en: United States
fa: ایالات متحده آمریکا

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Finish
fa: پایان
